Тренера Спортивного клубу “PANDA”
(Mixfight) Майор Вадим Миколайович. З 1996-2001 засновник і тренер клуба прикладних бойових мистецтв. 1999 – інструктор фізичної підготовки підрозділу Беркут. Засновник клубу капоейри Джинга в Асоціації Професіональних Видів єдиноборств (РАМА). 2004 робота в команді охорони Криштиану Роналду (3 чоловіка). 2012-2014 зам директор і начальник служби безпеки на ООО Гидроарматура. 

 

Юркевич Олена, сертефікований інструктор тренежерного залу, персональний тренер.

(Кросфіт) Голубнича Катерина, 35 років. Сертифікований тренер з групових занять. Фіналіст відкритих змагань з функціонального багатоборства.

Петров Дмитро, 22 роки. Майстер спорту України з важкої атлетики. Багаторазовий призер чемпіонатів України 2012-2017 рр. Випускник КПНУ ім. І.Огієнка, за спеціальністью “Здоров’я людини та спорт” Персональний тренер, реабілітолог.

(Кросфіт) Горбань Антон, 28 років, сертифікований тренер з групових занять. Чемпіон України 2016 року NABBA в номінації “Men’s Physique”. Діючий спортсмен. Персональний тренер.


(Капоейра, Кросфіт) Вітвіцький Дмитро, 29 років. Сертифікований інструктор, випускник школи тренерів “Dog & Grand Crossfit” Тренер групи Капоейра Україна з 2010 року. Учасник багатьох семінарів і майстер класів з Капоейри. Персональний тренер.


(Бокс) Сідоренко Дмитро, 28 років. Майстер спорту України. Багаторазовий призер міжнародних турнірів, в тому числи турнірів класу “A”.


(Функціональний тренінг) Корольова Олена, 30 років. Фітнес інструктор з групових занять. Інструктор з стрип-пластики, фітнесу, персональний тренер. Займається фітнесом понад 10 років. Регулярно відвідує семінари, курси та тренінги для інструкторів.


(Хатха йога) Девятирикова Алла.Сертифікований викладач, закінчила навчальний курс школи “прана” у Москві за напрямком “йоготерапія опорно-рухового апарату” та “навчальний курс по відбудові і правці асан”.


(Фітнес кардіо, ТАВАТА)  Рибак Сніжана 30 років. КМС з легкої атлетики . Багаторазова призерка міжнародних легкоатлетичних пробігів. Переможниця забігів з перешкодами “Гонка Нації” Бронзова призерка Чемпіонату України NABBA у номінації фітнес бікіні.