Панда – це перший і єдиний у Хмельницькому елітний спортклуб нового покоління для занять без тренажерів. Станьте нашим клієнтом, і Ви оцінете турботу і професійність персоналу та гарне розташування клубу, отримаєте у розпорядженні сучасну роздягальню із індивідуальними шафами, душевими кабінами; спортзал із панорамними вікнами та високою стелею; необхідний інвентар для заняття улюбленим видом спорту.

Більш детально звертайтесь за телефоном: +38 (096) 500-0660

У нас є…


Кросфіт. Система тренувань, у якій поєднано силові, гімнастичні, важкоатлетичні вправи. Постійна зміна і варіація вправ, які навантажують всі системи організму, з метою покращення загальної фізичноі форми, реакції, витривалості, швидкості, сили, кординації та готовності для фізичних дій.

 


ММА. Мішані бойові мистецтва (MMA – від англ. Mixed Martial Arts). Категорія бойових мистецтв, шо включає в себе різноманітні засоби і способи ведення оборони й нападу в рукопашному бою.

 

 


Бокс. Кулачний бій у рукавичках між двома спортсменами, у якому удари завдаються лише у верхню половину тіла спереду та збоку. Забороняється завдавати ударів нижче поясу, в спину, головою і нападати на противника збитого на землю.

 

 


Фітнес (кардіо). Для тих, хто бажає змінити пропорції тіла, підтягнути живіт та зробити сідниці пружними. Оздоровча методика, що дозворяє змінити вагу і форми тіла, за допомогою кардіо навантаження.

 

 


ТАВАТА. Один з найефективніших способів інтервального тренування. Протокол ТАВАТА складається з інтервалів по 20 секунд інтенсивної праці і 10 секунд відпочинку, такі цикли повторюються 8 разів поспіль і складають 4 хвилини. ТАВАТА тренує серце, прискорює спалювання підшкірного жиру, прискорює метаболізм та розвиває дихальну систему.

 

 


Фукціональний тренінг. Високоінтенсивне тренування, що вимагає великих енергозатрат. А отже, є прекрасним засобом для корекції фігури, і щонайважливіше, не має протипоказань. Функціональний тренінг це здатність переміщати зовнішні об’єкти і своє тіло в різних площинах, розвиваючи такі якості як баланс і витривалість.

 


Капоейра – це не боротьба і не танець. Капоейра – це гра. Кожен, хто зважився на заняття капоейрою, навчиться керувати своїм тілом, відчувати ритм імпровізувати, а головне – розслаблятися і отримувати насолоду від життя.

 

 


Йога – це стародавня практика самовдосконалення людини, що гармонізує та укріплює її на всіх рівнях: від тіла до свідомості. Хатха йога дає можливість зміцнити мускулатуру, поліпшити поставу, стати більш врівноваженою та гармонійною людиною. Практика складається з дихальних технік (пранаям) та підготовки тіла до виконання різноманітних асан. Велика увага приділяється коректному виконанню вправ.

 

Заняття підійдуть, як початківцям так і вже практикуючим. Так як до кожної асани можуть бути запропоновані різні рівні складності виконання. Індивідуальний підхід до кожного практикуючого.